MG Mivela d.o.o. Vozač Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 27.03.2019

Mg Mivela d.o.o. Beograd je kompanija koja se bavi prodajom i distribucijom pića na veliko. U asortimanu proizvoda su brendovi: Mg Mivela, Jana, Jana Vitamin, Jana Ice Tea, Sky, Pro Sport, Sensation Energy, Sarajevski kiseljak, Jamnica, Vina Belje, Vina Laguna, Vina Iločki podrumi, Vina Vinea i drugi.

Kompanija smo koja neprestano radi na unapređenju poslovanja, tržišne pozicije i proširenju kruga svojih kupaca uz konstantno širenje asortimana proizvoda u distribuciji.

Imamo potrebu za proširenjem našeg uspešnog tima na poziciji:

VOZAČ

(kamiona – dostavnog vozila)
Za sledeća mesta rada:
Beograd - 2 izvršioca
Novi Sad - 1 izvršioc

Profil kandidata:

  • Profesionalna opredeljenost i posvećenost poslu
  • Odgovorna osoba koja poštuje pravila i organizaciju rada
  • Preciznost, tačnost i pouzdanost

Uslovi:

  • III-IV stepen stručne spreme
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, poželjno u distribuciji robe široke potrošnje
  • Vozačka dozvola B i C kategorije i važeće lekarsko uverenje o zdravstvenoj osposobljenosti za upravljanje vozilima ove kategorije
  • Da protiv kandidata nije izrečena mera zabrane upravljanja motornim vozilom
  • Posedovanje validnog uverenja da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak
  • Smatraće se kao prednost poznavanje pravilnog korišćenja tahografa

Osnovna zaduženja:

  • Upravljanje vozilom i staranje o održavanju, opremi i čistoći vozila
  • Svakodnevna provera tehničke ispravnosti vozila pre i posle rada i obaveštavanje nadređenih o tehničkim nedostacima
  • Učestvovanje u utovaru i istovaru robe, i overavanje tovarnog lista nakon utovara
  • Isporuka robe po dobijenom nalogu i redosledu
  • Poznavanje i dosledno poštovanje saobraćajnih i lokalnih komunalnih propisa

Za uzvrat nudimo:

  • Radni odnos i redovnu zaradu
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja

Prijave na oglas za posao možete vršiti slanjem biografije (CV) elektronskim putem, najkasnije do  godine, ili pozivom na broj telefona 065/ 508-08-64.

Prijavom na oglas saglasni ste da se Vaši lični podaci mogu koristiti za potrebe procesa selekcije i odabira kandidata. Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koju uđu u uži krug izbora.

Postavljeno pre 12 dana i 20 sati
Broj pregleda: 92