Mides Sistemi d.o.o. Poslovni asistent - saradnik Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 06.04.2019

Privredno društvo Mides Sistemi d.o.o. je prisutno 12 godina na tržištu Republike Srbije, specijalizovano u oblasti sistema za besprekidno napajanje. Oblast delovanja je inženjering, konsalting, projektovanje, izvođenje radova, prodaja, puštanje u rad i servis UPS sistema, dizel agregatskih postrojenja u industriji i IT aplikacijama.

U skladu sa razvojnom strategijom i povećanjem obima posla, raspisuje konkurs za radno mesto:

Poslovni asistent - saradnik

Novi Sad

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija sa upravom, koordinacija i planiranje aktivnosti
  • Komunikacija sa poslovnim partnerima, priprema dokumentacije
  • Izrada izveštaja, ponuda, računa i drugih dokumenata
  • Koordinacija logistike sa partnerima iz zemlje i inostranstva
  • Saradnja i jačanje odnosa sa postojećim kupcima i partnerima
  • Istraživanje i analiza tržišta, praćenje novosti na tržištu

Od kandidata očekujemo:

  • Poželjno iskustvo u sektoru opštih poslova
  • Poželjno poznavanje procesa nabavke odnosno prodaje robe
  • Izražene usmene komunikacione i pregovaračke sposobnosti
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Vozačka dozvola
  • Poznavanje engleskog jezika

Omogućavamo Vam:

  • Stručnu obuku i uvođenje u posao
  • Redovna primanja i stalni radni odnos (nakon uspešno obavljenog probnog rada)
  • Konstantnu organizaciju aktivnosti i podršku mentora

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.

Broj pregleda: 363