Mikom d.o.o. Radnik na brušenju metala Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 25.05.2019

MIKOM d.o.o. kompanija za projektovanje, izradu i monta┼żu ─Źeli─Źnih konstrukcija i opreme osnovana je 1993. godine i od tada, neprekidnim razvojem i osavremenjavanjem proizvodnje i opreme sa kojom raspola┼że, kao i konstantnim usavršavanjem stru─Źnog kadra, postaje jedan od lidera u regionu u projektovanju, izradi i monta┼żi ─Źeli─Źnih konstrukcija i opreme.

Zbog pove─çanog obima posla raspisujemo konkurs za prijem na radno mesto:

Radnik na brušenju metala

pri izradi ─Źeli─Źnih konstrukcija

Novi Sad

Opis posla:

  • Brušenje ─Źeli─Źnih elemenata pri izradi ─Źeli─Źnih konstrukcija u fabrici Mikom d.o.o.

Osnovni uslovi:

  • Brzina i ta─Źnost
  • Preciznost i pedantnost u radu
  • Orijentacija ka timskom radu

Nudimo:

  • Zaposlenje u renimiranoj kompaniji koja se konstantno razvija
  • Redovne isplate zarade

Informacije o našoj kompaniji mo┼żete potra┼żiti na www.mikom.rs

Prijave slati elektronskim putem ili na telefon {application_phone_dark}

BUDITE I VI DEO NAŠEG TIMA!!!

Postavljeno pre 14 dana i 18 sati
Broj pregleda: 100