MK Group Saradnik / saradnica u odeljenju za likvidnost Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 27.02.2019

MK Group je jedna od vodećih holding kompanija u Srbiji i jedna od većih vertikalno integrisanih poljoprivrednih kompanija u Evropi. U više desetina preduzeća MK Group na stalnim, honorarnim i sezonskim poslovima angažuje oko 7.000 ljudi.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

SARADNIK/SARADNICA U ODELJENJU ZA LIKVIDNOST

- Mesto rada: Novi Sad -

Opis posla:

  • Učestvovanje u praćenju i kontroli politike likvidnosti i kreditnog zaduživanja svih pravnih lica holdinga;
  • Saradnja sa bankama i drugim finansijskim institucijiama koja podrzumeva i proveru ugovora sa istima;
  • Izrada, vođenje i ažuriranje sve potrebne dokumentacije;
  • Staranje o blagovremenoj cirkulaciji dokumentacije;
  • Izrada izveštaja iz domena rada odeljenja za likvidnost;
  • Učestvovanje u izradi i objedinjavanju Cash Flow planova;
  • Učestvovanje u pripremi biznis planova;
  • Izrada ugovora o zajmovima i obračun kamate po ugovorima;
  • Izrada pregleda o interkompanisjkim zajmovima na nivou cele grupe i predlozi za njihovo optimizovanje;
  • Učestvovanje u svim aktivnostima iz oblasti analize obaveza i potraživanja, platnog prometa, usklađivnje međusobnih stanja obaveza i potraživanja i sl.
  • Učestvovanje u svim aktivnostima iz oblasti kolaterala kod poslovnih banaka, pregleda slobodne i založene imovine na nivou MK Group, procena vrednosti imovine.

Uslovi:

  • Studije prvog ili drugog stepena (6 ili 7 nivo NOKS-a) društveno-humanističkih nauka i drugih vrsta
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office – napredni nivo Excela)
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Analitičnost, sistematičnost i preciznost u radu
  • Sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu
  • Sposobnost rešavanja problema i pružanja rešenja u kratkim vremenskim rokovima

Postavljeno pre 5 dana i 9 sati
Broj pregleda: 250