MK IT Business Solutions d.o.o. SAP FI / MM Konsultant Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 23.03.2019

MK IT Business Solutions je konsultantska kuća, članica MK Group poslovnog Sistema. MK IT Business Solutins čine interni SAP konsultanti sa višegodišnjim iskustvom u implementaciji SAP rešenja. Kako radimo na novim interesantnim projektima, potrebno nam je proširenje tima SAP konsultanata.

Zbog toga Vas pozivamo da se pridružite našem timu na poziciji:

SAP FI / MM Konsultant

Lokacija: Novi Sad

Opis posla:

  • Implementacija SAP rešenja kroz aktivno učešće u različitim projektima
  • Konfiguracija SAP ERP sistema
  • Specificiranje, analiza i formulisanje zahteva korisnika za implementiranje u SAP
  • Kreiranje testnih scenarija
  • Testiranje implementiranih rešenja
  • Izrada korisničke i tehničke dokumentacije
  • Samostalno pripremanje i izvođenje prezentacija i obuka
  • Podrška korisnicima u svakodnevnom opreativnom radu u SAP-u
  • Izrada specifičnih SAP enhancements, user exit, BADI, BTE
  • Migracija podataka iz i u SAP sistem (korišćenje, LSMW ili drugi specifičnih alata za migraciju)
  • Izrada layout-a poslovnih dokumenata koristeći Smartforms i Sapscript alate
  • Definisanje funkcionalnih specifikacija za dodatni razvoj i proširenje SAP funkcionlanosti
  • Usvajanje novih SAP standardnih rešenja, kao i novih tehnologija od strane SAP-a

Od kandidata očekujemo:

  • Visoka stručna sprema (VII stepen) informatičkog usmerenja (prirodno-matematički, elektrotehnički, fakultet organizacionih nauka, ekonomski ili drugi fakultet sličnog usmerenja)
  • Napredno korišćenje računara (MS Windows, MS Office, internet)
  • Znanje struktura baza podataka i relacionog modela baze podataka
  • Sposobnost uspostavljanja prioriteta i organizacije poslova u skladu sa postavljenim ciljevima
  • Sposobnost individualnog i timskog rada,
  • Usmerenost na potrebe korisnika
  • Posvećenost realizaciji zadataka uz postizanje najvišeg kvaliteta
  • Znanje engleskog jezika
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Šta Vam nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Puno radno vreme
  • Rad u našim kancelarijama u Novom Sadu
  • Rad na interesantnim projektima
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja

Postavljeno pre 13 dana i 3 sata
Broj pregleda: 107