Montop HRS d.o.o. Menadžer za pronalaženje novih poslovnih saradnika na terenu Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 15.06.2018

Montop HRS je agencija za zapošljavanje koja pruža sveobuhvatna rešenja iz oblasti upravljanja i razvoja ljudskih resursa. Kontinuiranim inovacijama u domenu ljudskih resursa i prilagođavanjem potrebama tržišta za fleksibilnim zapošljavanjem, Montop omogućava saradnicima i klijentima realizaciju poslovnih ambicija po najvišim HR standardima. Nudimo usluge u domenu fleksibilnog zapošljavanja, regrutacije i selekcija kadrova, treninga i razvoja ljudskih potencijala. Misija kompanije je da omogući kvalitetan radni odnos, istovremeno poštujući želje i ambicije klijenata i zaposlenih.

Potreban nam je:

Menadžer za pronalaženje novih poslovnih saradnika na terenu

Novi Sad

Opis posla:

  • pronalaženje novih poslovnih saradnika
  • direktna saradnja sa "MONTOP HRS"

Uslovi:

  • procenat po učinku
  • odgovorne i vredne osobe

Postavljeno pre 8 dana i 54 minuta
Broj pregleda: 178