Orbico trgovina i usluge d.o.o. Agent prodaje za ključne kupce Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 23.04.2019

Preduzeće Orbico d.o.o. Beograd je deo Orbico grupacije specijalizovane za FMCG distribuciju u 20 zemalja.

Orbico Beograd je zastupnik i distributer za brendove: Loreal, Bonux, Pringles, Čunga Lunga, Pompea, Mattel, Spin Master, Varta, Remington, Russell Hobbs, Dalin

Preduzeću Orbico d.o.o. potreban

AGENT PRODAJE ZA KLJUČNE KUPCE

(teritorija cele Srbije)

Opis posla:

  • Izlaganje robe i pospešivanje prodaje robe u velikim lancima i velikim sistemima
  • Poručivanje robe
  • Obilazak objekata po isplaniranim rutama (route – plan)

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Rad u MS Office-u
  • Vešt u organizaciji posla i prioriteta
  • Poželjno iskustvo u prodaji

Poželjne osobine koje kandidati treba da poseduju:

  • Motivisanost, energičnost i elokventnost
  • Sposobnost izvršavanja zadataka u rokovima
  • Snažna radna etika i lični integritet
  • Tačnost, ažurnost, sistematičnost, odgovornost
  • Spremnost na timski rad

Nudimo Vam:

  • Izazovan posao u mladom i dinamičnom timu.
  • Stimulativna zarada
  • Priliku za sopstveni i profesionalni razvoj u međunarodnoj organizaciji

Radno mesto: teritorija cele Srbije

Zahteve i biografije slati elektronskim putem najkasnije do godine.

Postavljeno pre 11 dana i 3 sata
Broj pregleda: 80