Planeta Sport d.o.o. Prodavac/Prodavačica Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 23.05.2019

Kompanija Planeta sport d.o.o. jedan je od vodećih maloprodajnih lanaca multibrend sportske opreme i lajfstajl proizvoda, sa preko 70 specijalizovanih prodavnica i više od 650 zaposlenih širom Srbije. U Planeti Sport ljudi su pokretač svih dešavanja i kompanija neprestano raste zahvaljujući vrednostima od kojih ne odstupa, a to su timski duh, posvećenost i kreativnost u radu.

Ukoliko delite iste vrednosti, pozivamo vas da se pridružite našem pobedničkom timu.

Prodavac/Prodavačica

Beograd, Kragujevac, Sombor, Subotica, Novi Sad, Stara Pazova, Zrenjanin

Kratak opis posla:

  • Neposredna prodaja i komunikacija sa potrošačima
  • Savetovanje potrošača i davanje potrebnih informacija o asortimanu
  • Praćenje prodaje, izloženosti i kvaliteta artikala
  • Adekvatan prijem i izlaganje robe
  • Prezentovanje aktuelnih promocija
  • Održavanje maloprodajnog objekta

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Poznavanje rada u MS Office paketu
  • Razvijene prodajne, komunikacijske i organizacione veštine
  • Motivisana, dinamična osoba, spremna na definisanje ciljeva, usvajanje novih znanja i ostvarenje planova prodaje

Unapred zahvaljujemo kandidatima na interesovanju za zaposlenje u našoj kompaniji.

Sve prijave ostaju deo naše baze kandidata, a biće kontaktirani samo kandidati koji su ušli u uži krug selekcije.

Postavljeno pre 14 dana i 3 sata
Broj pregleda: 147