Preduze─çe In Export d.o.o. - Olimp kladionice Operater u kladionici i slot klubu Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 10.07.2019

Potreban nam je:

Operater u kladionici i slot klubu (m/┼ż)

Mesto zaposlenja: Beograd, Kruševac, Trstenik, Niš, Jagodina, Para─çin, ─ćuprija, Kragujevac, ─îa─Źak, Kraljevo, Aleksandrovac, Novi Sad, Vrnja─Źka Banja, ─ći─çevac, Brus, Blace

OPIS POSLA:

  • Prijem uplata, izdavanje i ispla─çivanje tiketa
  • Komunikacija sa igra─Źima i davanje potrebnih informacija vezanih za usluge, rezultate, na─Źin i uslove igranja
  • Odgovornost za nov─Źana sredstva, stanje opreme i ure─Ĺaja na radnom mestu
  • Priprema toplih i hladnih napitaka i uslu┼żivanje klijenata

USLOVI KONKURSA:

  • Srednja stru─Źna sprema
  • Poznavanje rada na ra─Źunaru
  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Odgovornost i lojalnost
  • Orijentisanost ka timskom radu

NUDIMO:

  • Najkonkurentnije uslove rada u branši
  • Mogu─çnost napredovanja u okviru kompanije
  • Stalno usavršavanje
  • Stimulativno radno okru┼żenje
  • Prijatno radno okru┼żenje u dobrom timu

OLIMP JE POSLODAVAC JEDNAKIH ŠANSI I POŠTUJEMO RAZLI─îITOSTI.

PRIDRU┼ŻITE SE NAŠEM TIMU!

Broj pregleda: 89