Prior Project d.o.o. Pomo─çnik Bravara u proizvodnju ALU i PVC stolarije Mesto zaposlenja: Srbija Rok za konkurisanje: 26.06.2019

Prior Project d.o.o.

Firma Prior Project d.o.o. osnovana je 2012. sa sedištem u Beogradu, a pogon proizvodnje se nalazi u Ugrinovcima. Specijalizovani smo za proizvodnju i monta┼żu ─Źeli─Źnih, aluminijumskih i staklenih fasadnih sistema. Kao jedan od lidera u svojoj delatnosti naše proizvode i usluge uglavnom plasiramo na doma─çem i sve više na stranom tr┼żištu što je fokus interesovanja naše firme.

Konstantnim rastom firme Prior project d.o.o kao i potrebom za pove─çanjem kapaciteta proizvodnje u potrazi smo za radnicima i to na poziciji:

Pomo─çnik bravara u proizvodnji ALU i PVC stolarije

Broj izvršilaca: 4
Mesto rada: Ugrinovci, Zemunska 285A (za radnike iz unutrašnjosti obezbe─Ĺen smeštaj)

OPIS POSLA:

  • Izrada ALU stolarije po radnom nalogu šefa proizvodnje
  • Ispunjavanje proizvodne dokumentacije
  • Postupanje u skladu sa postupcima i radnim uputima firme
  • Pomo─çni poslovi u proizvodnji PVC i ALU stolarije
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu šefa proizvodnje

USLOVI:

  • SSS (srednja stru─Źna sprema)
  • Sklonost ka timskom radu
  • Samostalnost i odgovornost u radu
  • Radno iskustvo minimum 1 godina

ŠTA NUDIMO:

  • Stalni radni odnos
  • Mogu─çnost u─Źenja i napredovanja u jednoj od najmodernijih proizvodnja aluminijumskih i stakljenih fasada
  • Stimulativna primanja i prijatna radna atmosfera

Kandidati koji ┼żele da postanu deo našeg tima treba da pošalju svoj CV ili kratku biografiju sa svojim kontakt podacima (mobilni telefon ili e-mail adresa), elektronskim putem, nakon ─Źega ─çe biti kontaktirani u roku do 15 dana.

Sve dodatne informacije na {application_phone_dark_1}

Postavljeno pre 14 dana i 2 sata
Broj pregleda: 50