Promont Group d.o.o. Fruške terme Menadžer Wellness & SPA centra Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 14.06.2019

„Fruške terme“ predstavljaju prvi luksuzni hotelski kompleks u Srbiji koji objedinjuje devet termalnih bazena, konferencijske sale, SPA&Wellnes Centar, restoran i preko dvesta smeštajnih jedinica.

Zbog formiranja tima u novom objektu potreban nam je:

Menadžer Wellness & SPA centra

Vrdnik

Uslovi i opis posla:

  • Visoka stručna sprema, VII stepen stručne spreme ili viša stručne sprema,  VI stepen stručne spreme  (II stepen master akademskih ili strukovnih studija ili  I stepen osnovnih strukovnih studija) završen ekonomski fakultet, smer  Menadžment u zdravstvu, medicinski fakultet ili fakultet ili viša škola fizioterapeutskog ili medicinskog usmerenja (ili visoka škola fizioterapeutskog  ili medicinskog usmerenja);
  • Najmanje 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Odgovoran je za organizaciju poslovanja Sektora Wellness&SPA u Ogranku  Fruške terme kao i za rezultate poslovanja podređenog osoblja, prema utvrđenoj organizaciji rada;
  • Sprovođenje rekreativnih programa u Ogranku u zatvorenom i na otvorenom;
  • Brine se da svi zaposleni u Sektoru Wellness&Spa budu upoznati sa tekućim poslovima, da isti budu obučeni i u svemu obavljaju zadatke u skladu sa pravilima i procedurama ogranka;
  • Učestvuje u kreiranju novih i razvoju inovativnih sadržaja za korisnike usluga;
  • Odgovoran za ispravnost, održavanje i redovnu kontrolu opreme koja se koristi u Wellness delu Hotela;
  • Sastavlja plan nabavke potrošnog materijala i sredstava za rad u organizacionoj jedinici Sektor Wellness&SPA, za wellness i spa programe; Vršenje administrativnih poslova vezanih za kontinuiranu wellness edukaciju zaposlenih u Ogranku;
  • Organizovanje i saradnja u organizovanju stručnih skupova u okviru kontinuirane wellness edukacije zaposlenih u Sektoru Wellness&Spa;
  • Vrši monitoring kvaliteta stručnog rada zaposlenih u Sektoru Wellness&Spa i ažurnost vođenja wellness i ostale administracije od strane zaposlenih;
  • Vrši konstantnu evaluaciju procesa rada wellness centra i na osnovu povratnih informacija od korisnika i od nadređenih, planira i implementira korektivne mere radi unapređenja kvaliteta usluga;
  • Priprema i podnosi periodične izveštaje nadređenima sa pokazateljima efikasnosti i kvaliteta rada organizacione jedinice Sektor Wellness&Spa;
  • Za sve navedene poslove odgovara Menadžeru ugostiteljsko-turističkog kompleksa i Pomoćniku Menadžera ugostiteljsko-turističkog kompleksa.

Nudimo:

  • Obezbeđen prevoz Novi Sad - Vrdnik - Novi Sad;
  • Obezbeđen obrok;
  • Redovna primanja;
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja;
  • Rad u prijatnom ambijentu i pozitivnoj timskoj atmosferi.

Šta nudimo našim zaposlenima?

Zalažemo se za timski rad, lični i profesionalni razvoj, harmonične odnose unutar kolektiva i negujemo optimizam i vedru atmosferu na poslu. Ističemo se kao vodeća kompanija u hotelijerstvu. Ponosni smo na naše uspehe, pre svega na lojalne goste koje smo stekli i na visok kvalitet usluge koji im pružamo. Za to su zaslužni upravo naši zaposleni, te ih nagrađujemo za njihov doprinos uspehu kompanije. Zaposleni predstavljaju ogledalo i dušu objekta u kojem se nalaze, zbog čega zajedničkim timskim radom kreiramo atmosferu koja je prijatna za rad i koja nam je donela titulu omiljenog mesta za odmor naših gostiju.

Zbog velikog broja prijava bićemo u prilici da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Postavljeno pre 4 dana i 7 sati
Broj pregleda: 78