Radun AVIA d.o.o. Točilac goriva / kasir u maloprodaji Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 12.04.2019

Preduzeću Radun AVIA doo Novi Sad, koje se bavi prodajom naftnih derivata i dodatnog asortimana u prodavnicama u sklopu benzinskih pumpi, sa višedecenijskom tradicijom poslovanja, na 22 ogranka širom Srbije, 200 zaposlenih i tendencijom rasta, potrebna je odgovorna osoba na radnom mestu:

Točilac goriva / kasir u maloprodaji

Lokacije: Novi Sad, Sirig, Gorjani, Preljina, Hrtkovci, Ruma, Vojka

Uslovi:

  • Završena osnovna škola
  • Osnovno poznavanje rada na računaru – pošto ćete vršiti naplatu za kasom, sama obuka je obezbeđena
  • Komunikativnost, motivisanost, orijentisanost na kupca
  • Posvećenost i preciznost u radu
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Spremnost za rad u timu

Glavna zaduženja:

  • Pružanje usluge točenja goriva
  • Rad na kasi, naplata
  • Aktivna prodaja i nuđenje, jer se na osnovu nuđenja ostvaruju bonusi na zaradi
  • Obavljanje dopunske usluge kupcima – pranje stakala, kontrola pritiska vazduha u pneumaticima, kontrola ulja u motoru i dolivanje
  • Učestvovanje u prijemu goriva i ostale robe namenjene prodaji na benzinskoj stanici

Nudimo:

  • Ugovor na određeno vreme, prijava od prvog dana, mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme
  • Redovna isplata zarade 5. u mesecu + bonus, regres, novogodišnji paketići, nagrade za izabrane najbolje radnike svakog meseca...
  • Plaćen putni trošak / mesečna markica po izboru

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, možete konkurisati slanjem Vašeg CV-ja elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Više o Radun AVIA doo Novi Sad možete saznati na: www.radunavia.rs

Postavljeno pre 11 dana i 18 sati
Broj pregleda: 136