Sberbank Srbija a.d. Menadžer za rad sa srednjim preduzećima Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 29.03.2019

Sberbank, vodeća finansijska institucija u Rusiji sa tradicijom od preko 170 godina poslovanja i jedna od najprofitabilnijih institucija na svetu, je posvećena stvaranju harmoničnog odnosa sa svojim klijentima, unapređenju njihovih života, ostvarenju njihovih snova i želja i potpunom međusobnom poverenju, a uspeh banke će biti baziran na profesionalizmu i zadovoljstvu njenih klijenata. Preko 70 miliona klijenata Sberbanke je dokaz da ste na pravom mestu.

Menadžer za rad sa srednjim preduzećima

Odeljenje za poslove sa srednjim preduzećima
u Novom Sadu

Opis posla:

  • Aktivna akvizicija klijenata, prezentacija proizvoda, pregovaranje sa klijentima i istraživanje tržišta
  • Priprema i šalje ponude o saradnji ka klijentima
  • Prikuplja i kontroliše dokumentaciju od klijenata a u skladu sa propisima NBS
  • Vodi računa o postojećem portfoliju klijenata, izrađuje akcione planove
  • Analiza bilansnih pozicija i poslovanja preduzeća
  • Učestvuje u koordinaciji projekata, komunicira sa klijentima i daje predloge
  • Učestvovanje u radu Kreditnog odbora, Izrađuje predloge kredita, proverava sadržajnost i kvalitet, prezentuje predlog
  • Koordinacija sa klijentom oko potpisa ugovora i prikupljanja definisanog obezbeđenja
  • Praćenje namenskog korišćenja sredstava i rada klijenta sa bankom
  • Kontrola i praćenje urednog izmirenja obaveza od strane klijenata, kao i stalan rad na smanjenju dospelih obaveza klijenata
  • Praćenje i sprečavanje pranja novca
  • Raspolaže ekspertizom u radu na projektima

Od Vas očekujemo da posedujete sledeće kompetencije / znanja / veštine:

  • Studije prvog ili drugog stepena
  • Više od 3 godina relevantnog radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Orijentisanost ka radu sa klijentima
  • Obezbeđivanje rezultata rada i ispunjavanje standarda kvaliteta i tačnosti
  • Spremnost ka unapređenju znanja i sposobnosti u svrhu poboljšanja produktivnosti
  • Spremnost na timski rad i saradnju
  • Vozačka dozvola

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove i zainteresovani ste da se prijavite za ovu poziciju, molimo vas da popunite Prijavni

formular klikom na dugme "Prijava" koje se nalazi u donjem levom uglu ove stranice. Samo i jedino prijave primljene preko Web sajta biće

prihvaćene. Biografije, odnosno prijave koje stignu putem e-maila ili pošte neće biti uzete u obzir.

*Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Postavljeno pre 7 dana i 37 minuta
Broj pregleda: 54