Sberbank Srbija a.d. Specijalista / kinja za rad sa malim preduzećima i preduzetnicima Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 29.03.2019

Sberbank, vodeća finansijska institucija u Rusiji sa tradicijom od preko 170 godina poslovanja i jedna od najprofitabilnijih institucija na svetu, je posvećena stvaranju harmoničnog odnosa sa svojim klijentima, unapređenju njihovih života, ostvarenju njihovih snova i želja i potpunom međusobnom poverenju, a uspeh banke će biti baziran na profesionalizmu i zadovoljstvu njenih klijenata. Preko 70 miliona klijenata Sberbanke je dokaz da ste na pravom mestu.

Specijalista / kinja za rad sa malim preduzećima i preduzetnicima

Novi Sad

Opis posla:

  • Organizovanje i izvršavanje aktivnosti i resursa radi ostvarenja postavljenih prodajnih ciljeva
  • Praćenje i kontrola budžeta u toku kalendarske godine i pripremanje budžeta za naredne godine
  • Aktivna akvizicija, prezentovanje proizvoda, pregovaranje i zaključenje prodaje sa klijentima
  • Rad na širenju sopstvenog portfolia i širenje mreže klijenata
  • Prikupljanje i kontrola kreditne dokumentacije od klijenata, a u skladu sa propisima NBS i procedurama banke
  • Obrada bilansa i izrada rejtinga malih preduzeća sa kojim banka uspostavlja saradnju
  • Pripremanje predloga o saradnji sa klijentom i slanje ponude
  • Servis pravnih lica (prikupljanje, provera primljene dokumentacije za otvaranje/vođenje i gašenje računa PL rad sa depo kartonima i ovlašćemjima za donosioce, usklađivanje podataka sa izmenama u APR-u (prikupljanje, provera primljene dokumentacije)
  • Učestvovanje u radu Kreditnog odbora
  • Upravljanje portfoliom klijenata (detaljna analiza postojećih klijenata, analiza klijenata za potencijalni cross i up sell)
  • Rešavanje reklamacija klijenata
  • Finansijsko savetovanje klijenata i prepoznavanje njihovih finansijskih potreba
  • Primena SFE koncepta prodaje

Od Vas očekujemo da posedujete sledeće kompetencije / znanja / veštine:

  • Minimum 2 godine relevantnog radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Fakultetsko obrazovanje
  • Znanje engleskog jezika
  • Orijentisanost ka radu sa klijentima
  • Obezbeđivanje rezultata rada i ispunjavanje standarda kvaliteta i tačnosti
  • Spremnost ka unapređenju znanja i sposobnosti u svrhu poboljšanja produktivnosti
  • Spremnost na timski rad i saradnju
  • Vozačka dozvola

Pozicija je na određeno vreme

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove i zainteresovani ste da se prijavite za ovu poziciju, molimo vas da popunite

Prijavni formular klikom na dugme "Prijava" koje se nalazi u donjem levom uglu ove stranice. Samo i jedino prijave primljene

preko Web sajta biće prihvaćene. Biografije, odnosno prijave koje stignu putem e-maila ili pošte neće biti uzete u obzir.

*Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Postavljeno pre 6 dana i 23 sata
Broj pregleda: 48