Sigma-Promet d.o.o. Komercijalista Mesto zaposlenja: Srbija Rok za konkurisanje: 05.04.2019

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Komercijalista

za prodaju plastičnih mreža, koje se koriste u poljoprivredi, u industriji, u bašti, u građevinarstvu i za pakovanje
za teritorije: Vojvodina, Zapadna Srbija, Centralna Srbija, Istočna Srbija, Beograd

Nudimo:

  • Dugoročnu sigurnost
  • Predvidljivu budućnost
  • Mogućnost napredovanja
  • Redovnu stimulativnu zaradu
  • Prijatno radno okruženje
  • Službeni mobilni telefon
  • Korišćenje službenog auta za obavljanje posla - po potrebi

Opis posla:

  • Održavanje kontakta sa postojećim kupcima
  • Pronalaženje novih kupaca i uspostavljanje saradnje u oblasti poljoprivrede i građevinarstva
  • Promocija proizvoda
  • Učestvovanje na raznim skupovima i sajmovima
  • Naplata potraživanja

Uslovi:

  • Radno iskustvo 2 godine na sličnim poslovima
  • Visoka ili viša stručna sprema – prednost poljoprivredni smer
  • Vozačka dozvola “B” kategorije
  • Neophodno poznavanje rada na računaru (MS Office)

Prijave možete slati elektronskim putem.

Postavljeno pre 10 dana i 1 sat
Broj pregleda: 89