Slatkoteka d.o.o. Poslasti─Źar Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 28.03.2019

Slatkoteka je prva specijalizovana prodavnica krofni u Beogradu.
Tra┼żimo ambiciozne pojedince koji ┼żele da postanu deo našeg tima u slatkoj avanturi u srcu Beograda ili Novog Sada.

Slatkoteka tim je u potrazi za poslasti─Źarima – kreativnim i vrednim pojedincima ─Źiji je posao filovanje i dekorisanje krofni. Probni rad traje mesec dana, a za to vreme mo┼żete ste─çi nove poslasti─Źarske veštine ili usavršiti postoje─çe.

Pridru┼żite nam se. Slatkoteka Vas o─Źekuje!

www.slatkoteka.rs

Poslasti─Źar

Beograd, Novi Sad

Radno vreme: puno radno vreme

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Stru─Źna sprema: VSS, VŠS, SSS, VKV, NK

Plata: 45.000 dinara

Opis posla

Uslovi i zadaci:

  • filovanje krofni
  • probni rad: mesec dana (pla─çeno)
  • rad u smenama (puno radno vreme ili po dogovoru)

Znanje i veštine

  • sklonost ka hrani
  • iskustvo sa pravljenjem slatkiša

Radno iskustvo

Po┼żeljno je prethodno radno iskustvo na sli─Źnom poslu ili u ugostiteljstvu.

Profil kandidata

Tra┼żimo komunikativnu, veselu, pozitivnu i kreativnu osobu.

Nudimo

Nudimo odli─Źne radne uslove u vidu redovne i konkurentne plate, kao i prijatno radno okru┼żenje.

Napomena

Kontaktirajte nas putem mejla slatkoteka@slatkoteka.rs ili pozivom na broj 0653300508 (Beograd)/ 0653300509 (Novi Sad) u period od 11 do 15h.

Postavljeno pre 12 dana i 14 sati
Broj pregleda: 203