Soulfood d.o.o. Vozač B i C kategorije Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 27.03.2019

Soulfood d.o.o. je jedan od vodećih distributera pića, maloprodaje i veleprodaje na teritoriji Srbije. Kvalitet ponude, profesionalnost usluge, pristupačne cene, neprekidno unapređivanje i razvijanje poslovanja, kao i širenje linije asortimana i osvajanje novih tržišta, bili su principi kojima smo se rukovodili od samih početaka.

U cilju daljeg unapređenja poslovanja i jačanja stručnog tima raspisujemo konkurs za radno mesto:

Vozač B ili C kategorije

Novi Sad

Opis posla:

  • Razvoz robe po utvrđenih rutama
  • Istovar i utovar robe
  • Ažurno vođenje dokumentacije
  • Odgovoran odnos prema vozilu
  • Poštovanje procedura i utvrđenih pravila

Uslovi:

  • III/IV
  • Vozačka dozvola B ili C kategorije
  • Radno iskustvo u distribuciji robe
  • Poznavanje teritorije razvoza

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Prijavu - ugovor o radu
  • Angažovanje na duži vremenski period

Postavljeno pre 8 dana i 23 sata
Broj pregleda: 103