Stojanovi─ç pharm d.o.o. Administrativni referent Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 15.06.2019

„STOJANOVI─ć PHARM“ d.o.o. Novi Sad se bavi proizvodnjom dijetetskih suplemenata i kozmeti─Źkih preparata. Firma je osnovana 2004. godine. U protekloj deceniji stvorili smo sopstveni brend, koji je prepoznatljiv pre svega po kvalitetnim proizvodima i pristupa─Źnim cenama. Od 2009. godine svoju proizvodnu delatnost smo fokusirali na uslu┼żnu proizvodnju.

Zbog pove─çanog obima posla, potreban nam je:

Administrativni referent

Novi Sad

Obavezni uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na sli─Źnim poslovima, u ra─Źunovodstvu ili komercijali
  • Znanje engleskog jezika (govorni i pisani - napredni nivo)
  • Poznavanje ra─Źunovodstvenih propisa
  • Poznavanje rada na ra─Źunaru (MS Office – Word, Excel)
  • Voza─Źka dozvola B kategorije – aktivan voza─Ź

Opis poslova:

  • Saradnja sa knjigovodstvenom agencijom
  • Obra─Źuni troškova i dnevnica za slu┼żbena putovanja u zemlji i inostranstvu
  • Priprema raznih izveštaja
  • Poslovi uvoza/izvoza sirovina i gotovih proizvoda i saradnja sa špediterima
  • Pra─çenje rokova izvršavanja ugovornih obaveza ka poslovnim partnerima i izrada izveštaja
  • Analiza prodaje
  • Saradnja sa bankama
  • Pra─çenje zakonskih regulativa u podru─Źju odgovornosti
  • Administrativni poslovi
  • Obavljanje poslova na terenu
  • Svi ostali poslovi po nalogu direktora

Veštine i osobine koje bi trebalo da ima administrativni referent:

  • Visok nivo preciznosti i odgovornosti
  • Fleksibilnost i samostalnost u radu
  • Sposobnost dobre organizacije
  • Sistemati─Źnost u obavljanju radnih zadataka
  • Lojalnost i posve─çenost
  • Sposobnost racionalne organizacije raspolo┼żivog vremena
  • Sklonost ka saradnji i timskom radu

Kandidatima nudimo:

  • Mogu─çnost stalnog zaposlenja
  • Dinami─Źno radno mesto

Prijave slati elektronskim putem.

Postavljeno pre 3 dana i 3 sata
Broj pregleda: 89