Studio Maruška d.o.o. Prodavac/Trgovac Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 28.05.2019

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Prodavac/Trgovac

Mesto rada: Novi Sad

Uslovi i opis posla:

  • Minimum III stepen stru─Źne spreme - trgovac;
  • Po┼żeljno prethodno radno iskustvo na istim ili sli─Źnom pozicijama;
  • Poznavanje rada na ra─Źunaru;
  • Odgovornost i organizovanost u poslu, komunikativnost i ljubaznost;
  • Spremnost na rad u smenama i vikendom;
  • Primanje i izlaganje robe;
  • Pra─çenje asortimana;
  • Rad na kasi;
  • Vo─Ĺenje evidencije o prometu.

Nudi se:

  • Dinami─Źno okru┼żenje;
  • Rad u prijatnim uslovima;
  • Radni sta┼ż i redovna isplata zarada.

Profil kandidata:

  • Ljubazna, komunikativna i elokventna osoba.

Napomena: Kandidati koji se prijave elektronskim putem saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosle─Ĺivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o li─Źnosti. Kandidati prijave sa fotografijom mogu slati putem dugmeta KONKURIŠITE.

Bli┼że informacije se mogu dobiti na kontakt telefon: {application_phone_dark}

Postavljeno pre 11 dana i 19 sati
Broj pregleda: 153