Temma Trade d.o.o. Petrovaradin Stolar u proizvodnji nameštaja Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 24.05.2019

Preduzeće TEMMA trade DOO Petrovaradin posluje dugi niz godina i bavi se isključivo izradom i prodajom, kao i uvozom kancelarijskog operativnog i kabinetskog nameštaja, stolica, fotelja i druge opreme za opremanje poslovnih prostora.

Zbog povećanog obima posla, tražimo radnike u proizvodnji nameštaja u našoj poslovnoj jedinici u Veterniku

Stolar u proizvodnji nameštaja

Veternik

Opis posla i uslovi:

Poželjno je radno iskustvo na mašinama za sečenje pločastog drveta, kanterici, ili formatizeru, rad sa bušilicom i dr. priručnim alatima, kao i na poslovima sklapanja nameštaja.

Potrebno je da kandidat ispunjava sledeće uslove:

  • Stručna sprema najmanje III stepen.
  • Vozačka dozvola B kategorije (nije obavezna).
  • Da kandidat nije osuđivan i da se protiv njega trenutno ne vodi sudski postupak.

Nudimo:

  • Redovnu i solidnu platu.
  • Prijatan radni ambijent.
  • Probni rad, posle kojeg se zaključuje ugovor na duži vremenski period.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo da nam prosledite Vašu biografiju elektronskim putem ili da nas kontaktirate direktno na tel:

021 400 859 (Miroslav), ili
063 500 407, Zlatko proizvodnja Veternik

Postavljeno pre 10 dana i 8 sati
Broj pregleda: 51