Termodom d.o.o. Magacinski radnik Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 23.05.2019

TERMODOM se bavi prodajom izolacionih materijala u mre┼żi maloprodajnih objekata širom Srbije. Sa specifi─Źnim asortimanom, kvalitetnoj usluzi i pristupa─Źnim cenama postojimo na tr┼żištu ve─ç 25 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Termodom raspisuje konkurs za poziciju:

Magacinski radnik

Novi Sad, Beograd

Uslovi za zaposlenje:

  • III/IV stepen stru─Źne spreme
  • Poznavanje upravljanja viljuškara
  • Iskustvo u radu u magacinu je prednost
  • Pouzdanost i odgovornost u poslu

Opis posla:

  • Obavlja aktivnosti prijema, manipulacije, uskladištenja (sortiranje i smeštaj robe) i izdavanja robe, koriste─çi viljuškar po potrebi
  • Uredno vo─Ĺenje prate─çe dokumentacije
  • U─Źestvuje u pripremi popisa i samim popisima
  • Odr┼żava higijenu i urednosti magacinskog prostora, prostora ispred magacina, i obezbe─Ĺuje dostupnost robe prilikom inventara
  • Ostali poslovi po potrebi

Šta nudimo svojim saradnicima:

  • Redovne zarade
  • Uredne prijave socijalnog i penzionog osiguranja
  • Priznanja za kvalitetan rad

Zainteresovani kandidati mogu da se jave putem telefona {application_phone_dark} ili se mogu prijaviti elektronskim putem.

Postavljeno pre 14 dana i 8 sati
Broj pregleda: 93