Tri lista Pomoćni radnik/ca u kuhinji Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 05.05.2019

Naša firma je osnovana pre 4 godine, a postoji i dalje zahvaljujući zadovoljnim mušterijama i našom politikom koja neguje i održava dobar kvalitet hrane na prvom mestu. Atmosfera u firmi je prijatna i radna i zato imamo dugogodišnje zadovoljne radnike. Ako želite da budete deo našeg tima, mi vas čekamo.

Potreban/na nam je:

Pomoćni radnik/ca u kuhinji

Novi Sad

Opis posla:

  • Priprema hrane
  • Održavanje higijene radnog prostora
  • Izrada palačinaka i izdavanje
  • Održavanje higijene objekta

Uslovi:

  • Odgovornost
  • Pedantnost
  • Timski rad
  • Ljubaznost

Nudimo:

  • Redovnu isplatu zarade i prijavu
  • Topli obrok i putne troškove
  • Rad u prijatnom okruženju bez tenzije
  • Osmočasovno radno vreme
  • Rad u dve smene

Radno vreme 1. smena 8.00-16.00h, 2. smena 15.00-23.00h, nedelja 14.00-22.00h.

Kontakt tel. 064/93-122-57 i 064/66-55-075.

Postavljeno pre 16 dana i 9 sati
Broj pregleda: 200