Ufar d.o.o. Stručno komercijalni saradnik Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 27.04.2019

www.ufar.co.rs

Potreban nam je:

Stručno komercijalni saradnik

Novi Sad

Opis posla:

  • Obilazak apoteka i zdravstvenih ustanova na određenom terenu
  • Izgrađivanje i održavanje dobrih odnosa sa klijentima
  • Prezentacija i promocija proizvoda iz proizvodnog asortimana kompanije
  • Rad na komercijalnim aktivnostima – ugovaranje porudžbina i prometa
  • Praćenje prodaje kako svojih, tako i konkurentskih proizvoda
  • Analiza i unapređenje prodaje po brendovima
  • Svakodnevno elektronsko izveštavanje o aktivnostima

Uslovi za prijem:

  • Završen farmaceutski, medicinski ili stomatološki fakultet
  • Aktivan rad na računaru (Microsoft Office i internet)
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada
  • Radno iskustvo od najmanje godinu dana na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prijave sa fotografijom slati zaključno sa elektronskim putem.

Postavljeno pre 9 dana i 3 sata
Broj pregleda: 43