Univerexport d.o.o. Pomoćni radnik u veleprodaji Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 23.11.2019

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 29 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za potrebe Veleprodaje raspisuje konkurs za poziciju

Pomoćni radnik u veleprodaji

Mesto: Novi Sad, hipermarket PRVI, Bajči Žilinskog 4

Mi Vam nudimo:

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogućnost napredovanja i u poziciji i u plati
  • Rad u dinamičnom okruženju i uigranom timu

Opšti uslovi:

  • II/III stepen stručne spreme
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Sakuplja robu u objektu, na osnovu porudžbenica veleprodajnih kupaca
  • Sprema i pakuje robu za potrebe veleprodajnih kupaca i po potrebi radi isporuku robe do kupca
  • Po potrebi, u saradnji sa kolegama iz Službe obilazi teren prati konkurenciju i postojeće kupce, prikuplja podatke
  • Izveštava Rukovodioca o specifičnim zahtevima kupaca kao i eventualnim reklamacijama na kupljenu robu
  • Obilazi potencijalne veleprodajne kupce

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara.

Broj pregleda: 224