Univerexport d.o.o. Radnik na komisioniranju robe e-trgovina Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 30.05.2019

Univerexport je jedan od vode─çih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mre┼ża maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupa─Źnim cenama je nešto što nas ─Źini postojanim na tr┼żištu ve─ç 28 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za Sektor elektronske trgovine u Novom Sadu raspisuje konkurs za poziciju:

Radnik na komisioniranju robe-transportni radnik

Mi Vam nudimo:

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogu─çnost usavršavanja i napredovanja
  • Rad u uigranom i dinami─Źnom radnom okru┼żenju

Uslovi:

  • II / III stepen stru─Źne spreme
  • Po┼żeljno radno iskustvo na sli─Źnim poslovima
  • Sposobnost rada na ra─Źunaru

Opis posla:

  • Obavljanje poslovnih aktivnosti za radno mesto Radnik na komisioniranju robe - Transportni radnik elektronske trgovine prema kompanijskim pravilima i procedurama i uputstvima za rad u maloprodaji
  • Konstantno pregledanje i a┼żuriranje dospelih porud┼żbenica pravnih i privatnih lica
  • Proveravanje statusa pravnih lica korisnika elektronske trgovine
  • Štampanje porud┼żbenica, komisioniranje robe, kontaktiranje potroša─Źa prilikom njihove prve kupovine, kontaktiranje potroša─Źa zbog eventualnih korekcija (nedostaju─çih artikala i zamene istih)
  • Kontinuirano pra─çenje i kontrolisanje utovara robe prema izra─Ĺenim rutama
  • Utovar i istovar robe kupcima

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara na zvani─Źnom sajtu Univerexporta sa obaveznom naznakom.

„ZA Konkurs za Novi Sad Radnik na komisioniranju robe-transportni radnik E trgovine“

„ZA INTERNI KONKURS“

Postavljeno pre 9 dana i 21 sat
Broj pregleda: 141