Univerexport d.o.o. Radnik na komisioniranju robe - Transportni radnik elektronske trgovine Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 10.07.2019

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 28 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za Sektor elektronske trgovine u Novom Sadu i Beogradu raspisuje konkurs za poziciju:

Radnik na komisioniranju robe - Transportni radnik elektronske trgovine

Novi Sad, Beograd

Mi Vam nudimo:

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • Rad u uigranom i dinamičnom radnom okruženju

Uslovi:

  • II / III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Sposobnost rada na računaru

Opis posla:

  • Obavljanje poslovnih aktivnosti za radno mesto Radnik na komisioniranju robe - Transportni radnik elektronske trgovine prema kompanijskim pravilima i procedurama i uputstvima za rad u maloprodaji
  • Konstantno pregledanje i ažuriranje dospelih porudžbenica pravnih i privatnih lica
  • Proveravanje statusa pravnih lica korisnika elektronske trgovine
  • Štampanje porudžbenica, komisioniranje robe, kontaktiranje potrošača prilikom njihove prve kupovine, kontaktiranje potrošača zbog eventualnih korekcija (nedostajućih artikala i zamene istih)
  • Kontinuirano praćenje i kontrolisanje utovara robe prema izrađenim rutama
  • Utovar i istovar robe kupcima

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara na zvaničnom sajtu Univerexporta sa obaveznom naznakom

„ZA Konkurs za Novi Sad i Beograd - Radnik na komisioniranju robe-transportni radnik E trgovine“

Postavljeno pre 15 dana i 15 sati
Broj pregleda: 110