Univerexport d.o.o. Radnik na pakovanju gotovih proizvoda testenine Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 27.03.2019

Univerexport je najve─çi doma─çi maloprodajni trgovinskih lanac u Srbiji. U proteklih 28 godina stvorena je kompanija sa razgranatom prodajnom mre┼żom objekata prepoznatljivih po kvalitetnoj usluzi i uvek pristupa─Źnim cenama.

Nudimo Vam mogu─çnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Radnik na pakovanju gotovih proizvoda testenine

Proizvodni pogon testenine
Novi Sad

Opšti uslovi:

  • I/II stepen stru─Źne spreme

Opis posla:

  • Pakovanje spremljene i osušene testenine u ambala┼żu, varenje ambala┼że i pakovanje u transportnu ambala┼żu
  • Priprema radnih površina za pakovanje proizvoda i odr┼żavanje higijene radnih površina i sredstava za rad
  • Ozna─Źavanje rokova upotrebe na komercijalnoj ambala┼żi i lepljenje etiketa na transportnim pakovanjima
  • Odlaganje testenine u magacin gotovih proizvoda
  • U─Źestvovanje u svim aktivnostima oko pripreme sirovina za pravljenje testenine

Mi Vam nudimo:

  • Redovan ugovor o radu
  • Prijavu od prvog dana anga┼żovanja
  • Obu─Źavanje uz rad
  • Svaku drugu radnu subotu, nedelju kao slobodan dan

Ukoliko ┼żelite da postanete deo tima Univerexportovog proizvodnog pogona testenine prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave za radno mesto Radnik na pakovanju gotovih proizvoda testenine.

Broj pregleda: 330