Univerexport d.o.o. Saradnik za poresko računovodstvo - pripravnik Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 25.08.2018

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 28 godina.

Nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Saradnik za poresko računovodstvo - pripravnik

Novi Sad

Uslovi za izvršavanje posla:

  • VII stepen stručne spreme - ekonomski fakultet, smer računovodstvo i finansije
  • Sposobnost rada na računaru; napredno poznavanje Office paketa programa
  • Minimalna prosečna ocena tokom studiranja 8.50

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Prati propise koji regulišu poreski postupak i obaveze privrednog društva po osnovu javnih prihoda
  • Kontroliše formiranje PDV evidencije
  • Sravnjuje račune glavne knjige sa PDV evidencijama
  • Popunjava i predaje PDV prijavu i daje nalog za knjiženje PDV-a

Šta možete da očekujete od programa:

  • Mentorsko vođenje kroz sve procese rada
  • Ugovor na određeno vreme i status pripravnika
  • Sticanje znanja i iskustva
  • Angažovanje u dinamičnom i izazovnom okruženju

Tražimo osobu koja je:

  • Odgovorna, efikasna i posvećena
  • Ima razvijene komunikacijske veštine
  • Samostalna u radu
  • Dobro funkcioniše u timu
  • Kreativna i spremna da iznese svoje ideje i predloge za unapređenje rada
  • Tražimo pozitivne, dinamične, vredne osobe, spremne da učestvuju u izgradnji savremenog koncepta pružanja usluga našim krajnjim potrošačima

Ukoliko želite da se odazovete na izazov, konkurišite za posao popunjavanjem on-line formulara sa obaveznom naznakom radnog mesta Saradnik za poresko računovodstvo-PRIPRAVNIK.

Broj pregleda: 144