Univerzal d.o.o. Radnik / ca za rad na kasi Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 18.12.2018

Univerzal d.o.o. Novi Sad

Veleprodaja i maloprodaja kancelarijskog i školskog pribora raspisuje konkurs za radno mesto:

Radnik / ca za rad na kasi

Novi Sad

Osnovni uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim poslovima

Osnovna zaduženja:

  • Naplata računa i izdavanje fiskalnih računa
  • Izdavanje računa za sve vrste plaćanja
  • Briga o higijeni kase i robe oko kase
  • Popunjavanje i održavanje polica
  • Vođenje računa o stanju novca u blagajni, kao i svih pratećih dokumenata (NI, TK, EDI, itd.)

Lične karakteristike:

  • Dinamični, komunikativni, pozitivni kandidati
  • Tačnost i odgovornost u radu

Mi nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Atmosfera i okruženje koji promovišu timski duh i dobre međuljudske odnose

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Rok za konkurisanje: godine.

Postavljeno pre 4 dana i 21 sat
Broj pregleda: 150