Vitorog - Promet d.o.o. Grafički dizajner Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 27.03.2019

Potreban nam je:

Grafički dizajner

Novi Sad

Opis posla:

  • Kreiranje i unapređenje vizuelnog identiteta kompanije
  • Priprema oglasnih materijala i grafičkih rešenja za marketinške kampanje
  • Dizajn sredstava komunikacije brenda
  • Priprema štampe
  • Predlozi u cilju kreativnijeg nastupa brendova na tržištu
  • Predlozi o izboru tehnika dorade i štampe pojedinačnih projekata
  • Praćenje trendova u oblasti grafičkog dizajna i stalno sticanje novih znanja koja će pospešiti brzinu i kvalitet rada
  • Poznavanje oblasti fotografije i obrade fotografije
  • Ostali poslovi po nalogu nadležnog

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, poželjno iz oblasti grafičkog dizajna
  • Dve godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Aktivno korišćenje Adobe paketa programa (PS, AI, InDesign)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Brzina u radu, organizacija, rad u timu, koordinacija, analitičnost, kreativnost, komunikativnost, inovativnost, inicijativa

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Rad i jednoj smeni od 8h, vikend slobodan
  • Inspirativno radno mesto
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • Primanja koja odgovaraju poziciji

Ukoliko ste zainteresovani svoju prijavu uz radnu biografiju i portfolio pošaljite elektronskim putem.

Prijavu poslati elektronskim putem.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Postavljeno pre 13 dana i 9 sati
Broj pregleda: 110