Voiprinting d.o.o. Knjigovo─Ĺa Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 30.03.2019

Štamparija Voiprinting iz Petrovaradina tra┼żi:

KNJIGOVO─ÉU

Novi Sad (Petrovaradin)

OPIS poslova:

  • Knjigovodstvena evidencija poslovnih promena
  • U─Źestvovanje u radu i obradi interne dokumentacije u saradnji sa ostalim slu┼żbama
  • Usaglašavanje finansijskog salda sa kupcima i dobavlja─Źima
  • Robno i finansijsko knjigovodstvo
  • U─Źestvovanje u izradi obra─Źuna i sastavljanje redovnih (mese─Źnih, kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih) i vanrednih izveštaja prema potrebama korisnika (poreskih organa, drugih dr┼żavnih institucija, rukovodstva kompanije)
  • Izvršavanje pla─çanja obaveza (dinarski i devizni platni promet) i evidentiranje naplata potra┼żivanja
  • Priprema dokumentacije za uvoz i izvoz
  • Vo─Ĺenje blagajni─Źkog poslovanja
  • Vo─Ĺenje delovodnika, knjige pošte, radnih dosijea i opšte dokumentacije

Uslovi:

  • Radno iskustvo na istoj ili sli─Źnoj poziciji
  • Poznavanje rada na ra─Źunaru, “MS Office” paketa
  • Poznavanje relevantnih zakonskih propisa
  • Znanje engleskog i italijanskog jezika
  • Poznavanje ra─Źunovodstvenih programa i standardnih programa za elektronsko bankarstvo

Broj pregleda: 116