Wagen International d.o.o. Magacioner u skladištu auto delova i opreme Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 26.04.2019

Wagen International d.o.o. je specijalizovana kompanija sa preko 330 zaposlenih, koja se bavi uvozom, izvozom, veleprodajom i maloprodajom delova za sve vrste vozila. Zastupa više od 75 brendova renomiranih proizvođača autodelova i raspolaže sa više od 135.000 različitih artikala. Uz centralni magacin u Beogradu, distributivne centre u Novom Sadu, Šapcu, Čačku, Kragujevcu i Nišu, kao i planiran rast broja prodajnih objekata, naš sektor logistike je oblast u ekspanziji.

Potreban nam je:

Magacioner u skladištu auto delova i opreme

Beograd, Novi Sad

Opis posla:

  • Odvajanje i kontrola izdvojene robe
  • Sortiranje i raspoređivanje robe na police
  • Učestvovanje u popisu robe

Uslovi:

  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom u skladištima auto delova i opreme
  • Vozačka dozvola B kategorije (poželjno)
  • Potvrda da kandidat nije pod istragom kao ni krivično osuđivan

Nudimo Vam:

  • Uslove rada u skladu sa Zakonom o radu
  • Redovnu zaradu - isplata 1-og u mesecu za prethodni mesec + troškove prevoza
  • Prvi ugovor na određeno vreme 6 meseci
  • Rad u stabilnoj kompaniji sa tačno određenim dugoročnim ciljevima i modernim načinom poslovanja

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Postavljeno pre 8 dana i 23 sata
Broj pregleda: 87