Woby Haus d.o.o. Knjigovođa Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 24.05.2019

Potreban nam je:

Knjigovođa

1 izvršilac, Novi Sad

Opis posla:

  • samostalno knjiženje poslovnih promena u glavnoj knjizi
  • samostalno praćenje bilansnih pozicija i promena na stavkama imovine i obaveza
  • kontrola ispravnosti ulazne i izlazne knjigovodstvene dokumentacije sa svih aspekata
  • usaglašavanje analitičkih i sintetičkih knjigovodstvenih evidencija
  • obračun PDV-a i ostalih poreza
  • popis imovine i obaveza
  • priprema podatke i učestvuje u reviziji finansijskih izveštaja
  • učestvuje, prati i kontroliše usaglašavanje obaveza prema dobavljačima
  • učestvuje, prati i kontroliše usaglašavanje potraživanja od kupaca
  • tačno ažurno, sistematično i odgovorno obavljanje računovodstvenih poslova
  • sposobnost logičko-analitičkog mišljenja u obavljanju računovodstvenih poslova
  • stalno usavršavanje i praćenje zakonske regulative
  • poznavanje vođenja devizne, dinarske i blagajne čekova
  • obračun naloga za službeno putovanje, dinarskih i deviznih

Uslovi za prijavu:

  • minimum viša školska sprema ekonomske struke
  • iskustvo u poslovima računovodstva - minimum 5 godina
  • odlično poznavanje Office paketa
  • sposobnost brze organizacije i rada pod vremenskim ograničenjem

Broj pregleda: 87