Zdravstvena ustanova - apoteka Lilly drogerie Poslovo─Ĺa Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 20.04.2019

Poslovo─Ĺa

Novi Sad

Opis posla:

  • organizacija rada maloprodajnog objekta
  • upravljanje ljudima i rukovo─Ĺenje timom
  • kontrola prijema, izlaganja robe i kontrola zaliha
  • kontrolisanje i sprovo─Ĺenje pravilnika i procedura zakonskih i internih
  • razvoj i unapre─Ĺenje rada i rezultata maloprodajnog objekta za koji je odgovoran

Uslovi:

  • minimum srednja stru─Źna sprema IV stepen
  • radno iskustvo na istim ili sli─Źnim poslovima minimum 3 godine
  • spremnost na timski rad
  • sposobnost organizacije i planiranja
  • poznavanje rada na ra─Źunaru: Word, Excel, internet …

Mi vam nudimo:

  • prijavu odmah i redovnu platu
  • prijatan prostor za rad
  • da sti─Źete nova znanja i razvijate sopstvene sposobnosti

Bi─çe kontaktirani samo oni kandidati koji u─Ĺu u u┼żi izbor.

Prijave pošaljite do

Broj pregleda: 228