ZOM Impex d.o.o. Menad┼żer prodaje na terenu Mesto zaposlenja: Srbija Rok za konkurisanje: 26.10.2018

Kompanija "Zom-Impex" d.o.o. osnovana 1998. godine, generalni zastupnik brendova Colossus-technology, Machtig, Colossus line i Gentle Giant raspisuje konkurs za radno mesto

Menad┼żer prodaje na terenu

za teritoriju Vojvodine

Uslovi:

  • kandidat ne sme da bude krivi─Źno li prekršajno gonjen,
  • minimum srednja stru─Źna sprema,
  • aktivan voza─Ź - B kategorija,
  • poznavanje rada na ra─Źunaru (MS Office),
  • samoinicijativa i snala┼żljivost,
  • sposobnost komunikacije,
  • odgovornost prema poslu,
  • iskustvo u prodaji robe,
  • spremnost na terenski rad.

Opis posla:

  • obilazak postoje─çih kupaca na terenu,
  • tra┼żenje novih kupaca,
  • prezentacija proizvoda novim i postoje─çim kupcima radi unapre─Ĺenja prodaje,
  • izvršavanje i pra─çenje procedura za trebovanje i isporuku robe,
  • rad na aktivaciji - poboljšanju saradnje sa postoje─çim kupcima,
  • briga o naplati potra┼żivanja,
  • izrada dnevnih, nedeljnih planova i izveštaja o aktivnostima i rezultatima.

Nudimo:

  • rad u ve─ç uhodanoj firmi sa odli─Źnim menad┼żmentom u prijatnom radnom okru┼żenju,
  • rad na odre─Ĺeno vreme uz mogu─çnost zaposlenja u stalni radni odnos,
  • koriš─çenje slu┼żbenog telefona, note book-a i slu┼żbenog vozila,
  • stimulativnu rastu─çu mese─Źnu zaradu (mogu─çi bonusi).

Broj pregleda: 110