365 ANTIKORUPTIVNIH PILULA: Kako nas ućutkuju

365 ANTIKORUPTIVNIH PILULA: Kako nas ućutkuju

Pravo je vreme da kažete – "Neće moći više!". Danas je drugi dan naše antikoruptivne terapije, tokom koje bismo trebali da damo sve od sebe da osvestimo koliko je naše društvo korumpirano, koliko nas to košta, i da kažemo "Dosta!".

Što više pilula podelimo sa okruženjem, veće su šanse da zajedno izlečimo naše društvo. Portal mojnovisad je medijski pokrovitelj ovog projekta dr Dragane Mitrić Aćimović. Lajkujte, šerujte, podržite! Neka ne bude da nas samo citati Andrića i Selimovića, izlivi ljubavi, deca i kučići preplavljuju na mrežama. Jel nam štogod još bitno?

Oceni vest:
3
0

* Sva polja su obavezna

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)

Ovaj članak još uvek nije komentarisan

jkp lisje Vreme u Novom Sadu bez vode gradsko groblje Isključenje struje betanija novosadsko porodilište elektrovojvodina novorođenčad vremenska prognoza novi sad Futog Republički hidrometeorološki zavod klinika za ginekologiju i akušerstvo servisne informacije novi sad RHMZ policija trke na mišeluku isključenje vode Elektrodistribucija Novi Sad JKP Vodovod i kanalizacija bez struje štrand sremska kamenica bebe Vreme u Srbiji javno komunalno preduzeće vodovod i kanalizacija isključenja struje servisne informacije matičar raspored sahrana novi sad