365 ANTIKORUPTIVNIH PILULA: Kako nas ućutkuju

365 ANTIKORUPTIVNIH PILULA: Kako nas ućutkuju

Pravo je vreme da kažete – "Neće moći više!". Danas je drugi dan naše antikoruptivne terapije, tokom koje bismo trebali da damo sve od sebe da osvestimo koliko je naše društvo korumpirano, koliko nas to košta, i da kažemo "Dosta!".

Što više pilula podelimo sa okruženjem, veće su šanse da zajedno izlečimo naše društvo. Portal mojnovisad je medijski pokrovitelj ovog projekta dr Dragane Mitrić Aćimović. Lajkujte, šerujte, podržite! Neka ne bude da nas samo citati Andrića i Selimovića, izlivi ljubavi, deca i kučići preplavljuju na mrežama. Jel nam štogod još bitno?

Oceni vest:
3
0

* Sva polja su obavezna

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)

Ovaj članak još uvek nije komentarisan

isključenja struje telep Branka Bežanov vremenska prognoza raspored sahrana novi sad JGSP "Novi Sad" milorad kapor novi sad jkp novosadska toplana JKP Vodovod i kanalizacija Republički hidrometeorološki zavod jkp čistoća sahrane Elektrodistribucija Novi Sad novosađani bez vode isključenje vode bez grejanja elektrovojvodina Isključenje struje Vreme u Novom Sadu servisne informacije novi sad bebe klinika za ginekologiju i akušerstvo građanski protesti novorođenčad betanija bez struje matičar novosadsko porodilište