365 ANTIKORUPTIVNIH PILULA: Kako nas ućutkuju

365 ANTIKORUPTIVNIH PILULA: Kako nas ućutkuju

Pravo je vreme da kažete – "Neće moći više!". Danas je drugi dan naše antikoruptivne terapije, tokom koje bismo trebali da damo sve od sebe da osvestimo koliko je naše društvo korumpirano, koliko nas to košta, i da kažemo "Dosta!".

Što više pilula podelimo sa okruženjem, veće su šanse da zajedno izlečimo naše društvo. Portal mojnovisad je medijski pokrovitelj ovog projekta dr Dragane Mitrić Aćimović. Lajkujte, šerujte, podržite! Neka ne bude da nas samo citati Andrića i Selimovića, izlivi ljubavi, deca i kučići preplavljuju na mrežama. Jel nam štogod još bitno?

Oceni vest:
3
0

* Sva polja su obavezna

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)

Ovaj članak još uvek nije komentarisan

isključenje vode jkp lisje gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević novorođenčad bez vode isključenja struje raspored sahrana novi sad matičar novi sad Vreme u Novom Sadu vremenska prognoza sremski karlovci gradsko groblje sahrane bez struje horoskopski znaci Republički hidrometeorološki zavod bebe novosađani raspored sahrana i ispraćaja Elektrodistribucija Novi Sad Isključenje struje sahrana klinika za ginekologiju i akušerstvo servisne informacije novosadsko porodilište horoskop servisne informacije novi sad betanija elektrovojvodina JKP Vodovod i kanalizacija