365 ANTIKORUPTIVNIH PILULA: Kako nas ućutkuju

365 ANTIKORUPTIVNIH PILULA: Kako nas ućutkuju

Pravo je vreme da kažete – "Neće moći više!". Danas je drugi dan naše antikoruptivne terapije, tokom koje bismo trebali da damo sve od sebe da osvestimo koliko je naše društvo korumpirano, koliko nas to košta, i da kažemo "Dosta!".

Što više pilula podelimo sa okruženjem, veće su šanse da zajedno izlečimo naše društvo. Portal mojnovisad je medijski pokrovitelj ovog projekta dr Dragane Mitrić Aćimović. Lajkujte, šerujte, podržite! Neka ne bude da nas samo citati Andrića i Selimovića, izlivi ljubavi, deca i kučići preplavljuju na mrežama. Jel nam štogod još bitno?

Oceni vest:
3
0

* Sva polja su obavezna

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)

Ovaj članak još uvek nije komentarisan

gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević bez vode skupština grada novog sada sahrane novi sad pošte srbije štrajk poštara Republički hidrometeorološki zavod Isključenje struje novosađani horoskopski znaci isključenja struje JKP Vodovod i kanalizacija bez struje elektrovojvodina klinika za ginekologiju i akušerstvo raspored sahrana novi sad dnevni horoskop Elektrodistribucija Novi Sad raspored sahrana i ispraćaja novorođenčad isključenje vode bebe horoskop zodijak jkp lisje vremenska prognoza novosadsko porodilište betanija servisne informacije novi sad Dom zdravlja Novi Sad