Aplauz u osam: Izađite na svoje terase i prozore i podržite zdravstvene radnike u Srbiji

Aplauz u osam: Izađite na svoje terase i prozore i podržite zdravstvene radnike u Srbiji

Društvenim mrežama kruži poziv svim građanima koji se nađu na svojim terasama, balkonima i prozorima da večeras i u narednih dana u 20 sati zatapšu u znak podrške našim medicinarima.

Svake večeri u 20 sati. Podelite ovo sa svojim prijateljima! Večeras će ih možda biti malo, ali svake večeri će biti sve više ljudi. Pokažimo podršku za one koji izlaze u prve redove za nas. Malo solidarnosti i podrška puno znači! – navedeno je u objavi koja kruži mrežama.

Slične inicijative pojavile su se i u drugim zemljama, kao što su Italija, Španija, Hrvatska, prenosi RTS.

20
1

* Sva polja su obavezna (Preostalo 500 karaktera)

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)
  • Veki

    pre 1859 dana i 2 sata

    Na Bulevaru oslobodjenja svi izasli, bravo.

    Oceni komentar:
    1
    10
  • Slaven Turkalj

    pre 1858 dana i 34 minuta

    Svako moze i treba izaci na balkon pozdraviti one koji izlazu svoj zivot radi naseg zdravlja,bravo medicinari,svaka cast

    Oceni komentar:
    1
    1
  • Mile

    pre 1856 dana i 4 sata

    Patericno kao i nas precednik, pa to im je posao, inace sam nazalost proveo pola zivota po bolnicama, cast izuzecima ali vecina matorih doktora uziva tamo sa mladim sestrama ko u kupleraju.

    Oceni komentar:
    1
    0