Izvor: mojnovisad.com / Fotografija: Ilustracija/mojnovisad.com

Deo Bulevara cara Lazara od srede zatvoren za saobraćaj
Zbog radova u okviru rekonstrukcije vrelovoda, koje JKP "Novosadska toplana" izvodi na uglu Bulevara Cara Lazara i Fruškogorske ulice, od srede, 18. jula, određuje se privremena izmena režima saobraćajau raskrsnici Bulevara oslobođenja i Bulevara cara Lazara.
Određuje se obavezan smer "pravo i levo" na Bulevaru oslobođenja iz pravca ulice Narodnog fronta ka Bulevaru cara Lazara, a Bulevar cara Lazara postaje "slepa ulica" iz pravca Fruškogorske ulice i ulice Sutjeske ka Bulevaru oslobođenja. Takođe, određuje se obavezan smer "desno i levo" na Bulevaru cara Lazara iz pravca ulica Šekspirove i Puškinove ka Bulevaru oslobođenja.
Za vreme trajanja radova, ograničava se brzina kretanja vozila na 30 km/h.
Privremena izmena režima saobraćaja će trajati do 28. jula 2018. godine, a iz "Novosadske toplane" mole građane da imaju strpljenja i razumevanja za pomenute radove.
Ovaj članak još uvek nije komentarisan