Izvor: mojnovisad.com / Fotografija: Ilustracija/mojnovisad.com
Jeste li zadovoljni radom RTV-a i RTS-a? Odgovorite u sredu na platou Spensa
U ponudi samo dva odgovora – "da" ili "ne".
Novosadska novinarska škola javlja da zajedno s pokretom Podrži RTV organizuje u sredu, 14. marta, javnu akciju kroz koju žele da anketiraju građanke i građane u vezi s poverenjem u javne servise – Radio-televiziju Vojvodine i Radio-televiziju Srbije.
Akcija će biti održana na platou Spensa (kod velikih stepenica, prolaz koji gleda na Sud i RTV) i trajaće od 12 do 14 časova.
Na toj lokaciji biće postavljena konstrukcija s pitanjem – “Da li ste zadovoljni programom javnih servisa?”.
Građanke i građani će – prolaskom kroz konstrukciju, koja podseća na vrata – odgovarati sa “da” ili “ne”.
Takođe, organizatori će biti otvoreni za dodatna pitanja i, uopšte, razgovor o javnim servisima, kaže se na kraju saopštenja Novosadske novinarske škole.
ЈА
pre 2862 dana i 23 sata
rts da a rtv treba ukinuti