ODBOJKA: Voša maksimalnim rezultatom do četvrtfinala Kupa Srbije

Prvotimci Vojvodine NS seme rutinski su overili plasman u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su u osmini finala savladali ekipu Napretka maksimalnim rezultatom. Novosađani su dominirali u Kruševcu, što potvrđuje i rezultat po setovima, jer ni u jednom setu domaćini nisu stigli do petnaestog poena (25:11, 25:14, 25:11).

Šef stručnog štaba crveno-belih malo je "mešao karte", pa je meč počeo sa postavom: Radović, Perić, Vemić, Mehić, Simić, Narančić i libero Peković, a šansu je u trećem setu dobio i Bajandić.

Novosađani su od starta nametnuli ritam, poveli 8:5, te 16:6, do kraja sačuvali visoku prednost, a tačku na set stavio je Mehić. On je i drugi period započeo mini-serijom.

Vojvodina je rivala totalno poremetila sjajnim servisom, te napadom, a stabilni su gosti bili i na prijemu.

Treći set takođe je bio čista formalnost. Istakli su se poenterski Mehić, Perić, Narančić i Vemić.