Poraz Vojvodine za kraj ligaškog dela prvenstva

Rukometaši Vojvodine porazom od Požarevca 34:31, pred svojim navijačima, završili su ligaški deo prvenstva.

Iako u rezultatskom smislu, utakmica nije imala značaj ni za jednu ekipu, aktuelni šampion je u prvom poluvremenu imao tri gola prednosti, ali je u nastavku došlo do opuštanja, što su Požarevljani, predvođeni veoma raspoloženim golmanom Vitasom iskoristili i naneli "crveno-belima" prvi ovosezonski poraz u Novom Sadu.

Vojvodina plej–of koji počinje sledećeg vikenda dočekuje sa 7 bodova prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu i Dinamo i blizu je osvajanju pete uzastopne šampionske titule.

Rukometaše Požarevca očekuje plej-aut u kojem ne bi trebalo da imaju problema da sačuvaju superligaški status.