Izvor: Radio televizija Vojvodine (RTV) / Fotografija: mojnovisad.com

Prekida se praksa osveštavanja vode iz novosadskog vodovoda
Novoimenovani direktor Javnog komunalnog preduzeća "Vodovod i kanalizacija" iz Novog Sada Gvozden Perković izjavio je danas da će prekinuti praksu osveštavanja vode iz gradskog vodovoda, koju je u poslednje dve godine sprovodilo prethodno rukovodstvo.
– U preduzeću smatramo ovu praksu neprimerenom i nećemo je nastavljati - rekao je Perković, koga je na mesto direktora kandidovala Liga socijaldemokrata Vojvodine.
On je dodao da će se ubuduće samo skromno obeležavati dan firme, a sredstva namenjena toj proslavi biće uplaćena u dobrotvorne svrhe.
Praksu osveštavanja vode iz gradskog vodovoda uvelo je rukovodstvo preduzeća u vreme dok je njime upravljao Pokret "Dinara Drina Dunav". Tu praksu je inicirao tadašnji savetnik direktora "Vodovoda i kanalizacije" Tomislav Bokan.
Ostatak vesti pročitajte ovde.
Ovaj članak još uvek nije komentarisan