Izvor: mojnovisad.com / Fotografija: Ilustracija/mojnovisad.com

SKUPŠTINA GRADA: Novosađani se požalili na smeće oko Kvantaša i neprimereno ponašanje beskućnika
Kao i svake prve srede u mesecu, sednica Кomisije za predstavke i predloge u novosadskom parlamentu bila je i danas otvorena za građanstvo.
Kako javljaju iz Skupštine Grada Novog Sada, na današnjoj sednici Кomisije razmatrane su predstavke sugrađana koji su najviše primedbi imali na zagađivanje životne sredine, bacanje i gomilanje smeća oko Кvantaške pijace, kao i na neprimereno ponašanje beskućnika u samom centru grada.
Povodom ovih predstavki, članice i članovi Кomisije izjasnili su se da će ove primedbe proslediti Gradskoj upravi za inspekcijske poslove i Gradskoj upravi za komunalne poslove, kao i Кomunalnoj inspekciji, a za slučaj beskućnika obavestiće i Centar za socijalni rad.
Na sednici su razmatrani i pristigli odgovori od nadležnih institucija na ranije podnete predstavke i oni će biti prosleđeni sugrađanima na kućne adrese, kaže se u saopštenju iz Skupštine Grada.
Ovaj članak još uvek nije komentarisan