Izvor: mojnovisad.com / Fotografija: Aleksandar Jovanović/mojnovisad.com

Srušio se krov "male pečurke", povređen muškarac (FOTO i VIDEO)
Krov NIS-ove pumpe na Bulevaru cara Lazara na Limanu 3, srušio se danas u popodnevnim satima, a tom prilikom povređen je muškarac.
Pretpostavlja se da je do rušenja kontrukcije došlo zbog nevremena koje je pogodilo Novi Sad. Kako saznajemo od reportera na terenu, na licu mesta su tri vozila MUP-a i jedno vatrogasno.

Prema nezvaničnim informacijama oštećena su dva vozila. Jedno vozilo je novosadskih registracija, a drugo iz Sremske Mitrovice.
Prema rečima portparolke Hitne pomoći dr Sanje Beljin, muškarac star 32 godine zadobio je nagnječenje grudnog koša, i prevezen je u Urgentni centar na dalju dijagnostiku.
- Oko 18 sati smo primili poziv, i na terenu smo zatekli povređenog muškarca koji je bio na mestu vozača. Žalio se na bolove i on je prevezen u Urgentni centar. Osoba koja je sedela pored vozača nema povreda – kaže dr Beljin za naš portal.

Ispod krova je po rečima očevidaca u trenutku incidenta bilo više automobila, ali su dva oštećena.

Policija je i dalje na terenu i obavlja uviđaj, a nakon toga će biti poznat i tačan uzrok nesreće.

Kako saznajemo od reportera koji je na terenu vatrogasci trenutno penom prskaju automobile koji su zarobljeni ispod krova, kako verovatno ne bi došlo do požara.


Istovremeno, na terenu su i predstavnici sektora korporativne bezbednosti NIS-a.
Ovaj članak još uvek nije komentarisan