SUPERKUP: Odbojkaši Vojvodine poraženi u Novom Pazaru

Vojvodina NS seme nije uspela da osvoji pehar Superkupa, pošto je u Novom Pazaru poražena od domaćina rezultatom 1:3.

U zanimljivoj utakmici, punoj preokreta, Novosađani su imali šanse, ali su u presudnim momentima više grešili i bili nedovoljno konkretni u realizaciji.

Prvi set doneo je mnogo uzbuđenja, domaćin je poveo, ali je Vojvodina brzo uhvatila priključak. Ekipa Novog Pazara ponovo je stigla do prednosti, ali su gosti u finišu preokrenuli i na kraju poveli 1:0.

Činilo se da će Novosađani nastaviti u istom ritmu, ali se domaćin nije predavao. Igralo se poen za poen, no Novopazarci su bili sigurniji u drugom delu drugog seta, te izborili izjednačenje.

Treći i četvrti set bili su dosta slični. Posle izjednačenog početka domaćini su se u nastavku odlepili i uspeli da sačuvaju vođstvo do kraja.