Uhapšeni nakon pljačke u Kaću, sumnja se da im je to deveto krivično delo na području NS

Uhapšeni nakon pljačke u Kaću, sumnja se da im je to deveto krivično delo na području NS

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. B. (1998) iz Jagodine, V. P. (2000) iz Leskovca i jednog dvadesetogodišnjaka iz Novog Sada, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili devet krivičnih dela na području grada.

Kako javljaju iz MUP-a, oni su uhapšeni noćas oko 3.30 sati, nakon što su, kako se sumnja, uz pretnju nožem, oduzeli novac iz jedne prodavnice u Кaću.

Sumnja se da su, osim ovog, učinili još šest krivičnih dela razbojništva na štetu prodavnica u Novom Sadu i okolini, a terete se i za dve krađe automobila u Novom Sadu.

M. B. i V. P. određeno je zadržavanje do 48 sati, po nalogu javnog tužioca kome će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni na saslušanje. Protiv dvadesetogodišnjeg Novosađanina biće podneta krivična prijava, u redovnom postupku, javljaju iz Policijske uprave u Novom Sadu.

2
1

* Sva polja su obavezna (Preostalo 500 karaktera)

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)
  • Dušan

    pre 2021 dan i 11 sati

    Dušanov zakonik ima jako dobrih stvari koje bi valjalo primeniti...

    Oceni komentar:
    2
    2
  • Malap

    pre 2009 dana i 12 sati

    Druknula vas Mirijana (bivsa devojka momka iz Novog sada, ucestvovala u pljackama prodavnica - drakstorima u kojima je ona radila, namestala svom decku i njegovim drugarima lak plen) iz Novog Sada.
    Ps. AM

    Oceni komentar:
    2
    5
  • Rade

    pre 1986 dana i 13 sati

    Da bog da nikad ne izasli

    Oceni komentar:
    3
    0
  • jebacmajkiukomentarima

    pre 1276 dana i 19 sati

    lose ste mislisli

    Oceni komentar:
    0
    0