Voša bolja od Partizana: Golovi, bakljade, crveni kartoni

Fudbaleri „Vojvodine“ pobedili su „Partizan“ u derbiju petog kola Super lige u Novom Sadu, rezultatom 3:2. Osim velikog broja golova, utakmicu su obeležile i bakljade navijača, a jedna upaljena baklja je upala i u teren, na koji je bačeno i pirotehničko sredstvo, koje je eksplodiralo.

Golove za „Vojvodinu“ postigli su Ivanić u 7. minutu, Stanisavljević u 13. i Ožegović u 62, a strelac oba gola za beogradski tim bio je Abubakar u 39. i 68. minutu. Po jedan igrač iz oba tima je tokom utakmice zaradio crveni karton, Brašanac iz gostujućeg i Đurić iz domaćeg tima.

Od početka utakmice bile su bakljade na obe tribine, i domaćeg i gostujućeg tima, a navijači „Vojvodine“ su na tribinama zapalili dresove „Partizana“. Jedna baklja je sa „Vošine“ tribine pala ispred navijača „Partizana“, ali su je vatrogasci brzo ugasili i niko nije povređen, te je utakmica nastavljena. U 77. minutu je eksplodiralo pirotehničko sredstvo, bačeno sa tribina „Partizanovih“ navijača, ali igra nije ometana i meč se i ovog puta nastavio.

Na stadionu „Karađorđe“ bilo je oko 10.000 navijača, a na tribinama je bio i veliki broj pripadnika Žandarmerije, u opremi za razbijanje nereda, jer je meč proglašen za utakmicu visokog rizika.

Pogledajte još fotografija u ALBUMU ispod vesti.

Oceni vest:
1
2

* Sva polja su obavezna

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)
  • tulip

pre 1189 dana i 18 sati

Super. Napisali ste afirmativan tekst o fudbalu. Savršeno ste opisali akcije iz kojih su pali golovi. Masa će da pohrli već na sledeću utakmicu.
    PS 'šteta' što nije bilo povređenih na stadionu.