LIMAN 3: Nepoznati počinioci obijali automobile, razbijali izloge radnji...

LIMAN 3: Nepoznati počinioci obijali automobile, razbijali izloge radnji...

Bezumni vandalizam u kvartu između Balzakove i Šekspirove ulice.

Više vozila obijeno je na nekoliko parkinga na Limanu 3 u noći između subote i nedelje, javio je 021.rs. 

Stanovnici ovog dela grada navode za taj gradski portal da je oštećeno petnaestak automobila obijanjem i razbijanjem stakla. Lopovi su iz vozila na kojima su razbili stakla izvadili stvari koje su mogli da dohvate, kao što su kasetofoni, torbe, punjači za mobilne i drugo.

Građani dodaju da su porazbijana i stakla na nekoliko lokalnih prodavnica, kao i na telefonskim govornicama, piše portal Radija 021.

U novosadskoj policiji su za 021.rs potvrdili da im je prijavljeno da je u kvartu između Šekspirove i Balzakove ulice oštećeno više automobila, a da su patrole u dva slučaja imale prijavljene krađe.

Policija radi na identifikaciji i pronalaženju počinioca ili počinilaca ovih dela.

1
4

* Sva polja su obavezna (Preostalo 500 karaktera)

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)

Ovaj članak još uvek nije komentarisan