MUP: U Novom Sadu za jedan dan devet saobraćajki, jedno lice teže povređeno

MUP: U Novom Sadu za jedan dan devet saobraćajki, jedno lice teže povređeno

U protekla 24 sata na području Južnobačkog okruga dogodilo se 10 saobraćajnih nezgoda, u kojima je jedna osoba teško, a tri su lakše povređene.

U istom intervalu, na području Grada Novog Sada dogodilo se devet saobraćajnih nezgoda, u kojima je jedno lice zadobilo teške, a tri lake telesne povrede.

Policijska uprava u Novom Sadu je u nadevenom periodu na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 302 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.

Na ovom području, iz saobraćaja je isključeno 11 vozača i četiri vozila, a zadržana su ukupno četiri vozača.

Tri vozača zadržana su zbog vožnje pod dejstvom alkohola, a jedan zbog sumnje da će nastaviti sa činjenjem prekršaja, budući da je vozio bez vozačke dozvole i u vreme zabrane upravljanja motornim vozilom.

0
1

* Sva polja su obavezna (Preostalo 500 karaktera)

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)

Ovaj članak još uvek nije komentarisan