15.3°C
Subota, 16. maj 2026. Oglašavanje

Vesti | Društvo

·

25.09.2023. u 00:09

Tradicionalni humanitarni koncert u utorak na Detelinari

Udruženje građana “Novi Sad” i “Mi & La 021” pozivaju sve ljude dobre volje, da pruže podršku još jednoj manifestaciji “Srcem i muzikom za Detelinaru” koja će se održati u utorak, 26. septembra od 18 sati u centru Stare Detelinare, (ispred robne kuće u Milenka Grčića 6a).

Od 17 sati će početi i “Humanitarni bazar”, ali i cela manifestacija “Srcem i muzikom za Detelinaru”, kao i uvek, imaće humanitarni karakter. 

Ukoliko su i koliko u mogućnosti, građani će moći da doniraju prilog u kutije koje budu postavljene za našeg sugrađanina Konstantina Jankovića koji ima 15 godin. Konstantin kasni u psihomotornom razvoju, njegova dijagnoza je cerebralna paraliza infantilis spastica G800.

Potrebna su mu sredstva za još dve operacije fibrotomije u Rusiji, nova invalidska kolica sa motorom, rekvizite za vežbanje u kućnim uslovima i opremu za asistivnu tehnologiju.

Komentari

Još uvek nema komentara.

Preostalo još 500 karaktera

Dešavanja u gradu

Festival

16. May

·09:00

·Železnički park

BOEMSKA TURA FRUŠKOM GOROM
Festival

16. May

·09:00

·Novosadski sajam

93. Međunarodni poljoprivredni sajam
Film

16. May

·10:30

·Arena Cineplex

Arena Cineplex – repertoar za subotu
Predstava

16. May

·11:00

·Pozorište mladih

Kos i lisica
Izložba

16. May

·12:00

·Petrovaradin

Otvoreni ateljei
Film

16. May

·12:00

·Cineplexx Promenada

Cineplexx Novi Sad – repertoar za subotu